Fotograf ślubny Bochnia – Sesja narzeczeńska

fotograf ślubny Bochnia

Dziś fotograf ślubny Bochnia ma przyjemność przedstawić romantyczną sesję narzeczeńską Izabelli i Mariusza. Mimo, iż narzeczeni mieszkają za oceanem a dokładnie w Kanadzie postanowili, że ich sesja odbędzie się właśnie w Polsce a dokładnie w naszym pięknym i romantycznym Krakowie. Nie byliśmy zdziwieni wyborem zakochanej pary, ponieważ Kraków jest jednym z najbardziej fotogenicznych i romantycznych miejsc na ziemi. Jest też jednym z najbardziej znanych i najczęściej zwiedzanym miastem turystycznym w Polsce, Kraków jest bowiem miastem pełnym historii i uroczych zakątków.

Sesje rozpoczęlismy wczesnym popołudniem. Mieliśmy dużo szczęścia bo przywitała nas piękna słoneczna pogoda i zatłoczony Kraków. Pomimo tłumów turystów na krakowskich uliczkach, udało się nam znaleść kilka intymnych miejsc na wykonanie sesji narzeczeńskiej.

Izabella i Mariusz to para pełna entuzjazmu, a ich radość z życia możemy zobaczyć niemal na każdym ujęciu. Jest to bardzo ważne dla fotografa ślubnego, aby para była naturalna. My mieliśmy to szczęście, że mogliśmy wykonać sesję Izy i Mariusza.

Dziękujemy Wam, że mogliśmy być w z wami w tym radosnym dniu.

fotograf ślubny Bochnia
fotograf ślubny Bochnia

untitled-1-of-2-2untitled-1-of-21untitled-2-of-2-2untitled-5-of-21untitled-7-of-21untitled-10-of-21untitled-14-of-21untitled-17-of-21untitled-18-of-21untitled-19-of-21untitled-20-of-21


Share Post :

More Posts

Leave a Reply