Fotografia ślubna cennik – Poradnik 5 część

Fotografia ślubna cennik

Fotografia ślubna cennik – Plener

Zastanówcie się czego chcecie. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy spróbujcie określić czego na pewno nie chcecie. Unikniecie w ten sposób nieporozumień

Nie zabierajcie na plener absolutnie nikogo

W dniu pleneru macie być tak samo zadbani, piękni i wypoczęci jak w dniu ślubu. Nie warto liczyć na późniejszą obróbkę, programy graficzne nie są wszechmogące.

Profesjonalny wizaż fotograficzny jest absolutnie niezbędny. Powinien być matowy i znacznie mocniejszy niż w dniu ślubu.

Nie zabierajcie zwiędłej lub podsuszonej wiązanki ślubnej ani żadnych innych „bukietów zastępczych”

Załóżcie wygodne buty, buty ślubne zabierzcie ze sobą.

Nie zabierajcie reklamówek pełnych „niezbędnych” rzeczy, przez cały plener będziecie musieli je nosić i pilnować czy coś się z nimi nie stało gdy odłożycie je do zrobienia zdjęcia. Fotograf i tak ma sporo sprzętu do noszenia, nie dorzucajcie mu dodatkowego ciężaru.

Postarajcie się nie patrzeć w obiektyw, nawet jeśli zdjęcie jest „mocno ustawiane” ma wyglądać naturalnie.

Nie pytajcie też co chwilę gdzie macie patrzeć i co macie robić. Zajmijcie się sobą, patrzcie na siebie, przytulajcie się, całujcie.
Fotograf sam powie, gdy coś będzie nie tak.

Pamiętajcie, że pozy, które mogą się wam wydawać sztuczne albo śmieszne przy ustawianiu zupełnie inaczej wyglądają na zdjęciach. Niepozorne miejsca natomiast mogą okazać się wyjątkowo malownicze. Więc jeśli podobają Wam się zdjęcia Waszego fotografa nie sprzeciwiajcie się jego pomysłom, po prostu mu zaufajcie, efekt na pewno Was zaskoczy.

Nie bójcie się o ubrania, ich najważniejszy dzień już minął. przyszedł czas by trochę poszaleć. Więc siadajcie i kładźcie się nie martwiąc się o suknię. Plener można zakończyć kąpielą w jeziorze, w końcu to tylko woda.

Życzymy dużo relaksu przed ślubem i świetnej zabawy!
Proste sposoby na lepsze zdjęcia ślubne.

fotografia ślubna cennik

Share Post :

More Posts

Leave a Reply