Fotografia ślubna poradnik – Poradnik 4 część

Fotografia ślubna poradnik

Fotografia ślubna poradnik – Przyjęcie

Po przyjeździe na przyjęcie zaczekajcie na fotografa, by wejście na salę nie odbyło się bez niego.

Poinformujcie fotografa gdzie odbędzie się powitanie chlebem i solą i rzucanie kieliszków (przed salą czy na sali).

Jeżeli Pan Młody wnosi żonę przez próg puśćcie fotografa przodem.

Gdy już ustawicie się do rzucenia kieliszkami nie odwracajcie się gwałtownie, rzucając kieliszkami w przeciwnym kierunku. Częste są też sytuacje trafienia w ścianę, w szybę, drzwi, gości, obsługę, dlatego też upewnijcie się, że za Wami jest wystarczająco wolnej przestrzeni i nikomu nie stanie się krzywda.

Spróbujcie rzucić kieliszkami jednocześnie, warto odliczać sobie nawzajem pomijając odliczanie orkiestry (bywa chaotyczne) i rzucić na trzy. Nie róbcie przy tym grymasu, nie zamykajcie oczu – kieliszki lecą do tyłu, nie na Was.

Najlepiej podczas pierwszego tańca nie robić żadnego kółka wokół Młodych. Wystarczy powiedzieć orkiestrze by nie wołała gości do kółeczka, gdy już zaczniecie tańczyć goście raczej sami nie wyjdą.

Zgaszenie światła nie wystarczy, by stworzyć klimat do tańczenia, warto to ustalić z orkiestrą i zaplanować światła dodatkowe (np. kolorowe)

Podczas oczepin najlepiej również nie tworzyć żadnych kółek. Wówczas panny/kawalerowie stoją za młodymi i wszyscy mają równe szanse. Wygląda to znacznie lepiej i daje większe możliwości fotografowi.

Jeżeli jednak kółeczka nie da się uniknąć nie rzucajcie welonem/krawatem w bok ani przed siebie, tylko do tyłu.
Fotografia ślubna poradnik

Share Post :

More Posts

Leave a Reply