Fotografia ślubna Stalowa Wola – Sesja plenerowa Anny i Marcina

Fotografia ślubna Stalowa Wola

Fotografia ślubna Stalowa Wola dzisiaj chciała pokazać kilka zdjęc z sesji plenerowej Anny i Marcina. Obudziliśmy naprawdę wcześnie, aby złapać piękną rana. Był to super pomysł i opłaciło. Brak ludzi w tle. Naprawdę niesamowite światło rano i zakochana para. Sesja odbyła się tuż po świcie w pięknym parku. Panna młoda przyprowadziła swój ukochany rower, którego użyliśmy jako inspiracja do stworzenia czegoś innego. Nie chcieliśmy, aby nasza para się pobrudziła mokra trawa od porannej rosy. Dlatego użyliśmy koca, do zrobienia kilku zdjęć na trawie. Na szczęście słońce rozgrzało nas szybko, a kiedy kończyliśmy to było naprawdę bardzo gorąco.

Nie ma to jak poranna kawa w towarzystwie wspaniałej Pary Młodej tuż po sesji ślubnej. W fotografii bardzo ważne jest światło. Fotografia ślubna wymaga aby były utrwalone emocje, piękno, oraz soczyste kolory. Dużo też zależy od woli, wyobraźni i gotowości do wysiłku młodej pary. Dlatego cenimy czas spędzony z Anną i Marcinem, bo wiemy, że wstać o wczesnym poranku, aby zrobić kilka dobrych zdjęć nie jest łatwo. Bardzo nam się spodobał pomysł Anny z rowerem. Uważamy, że świetnie wygląda na zdjęciach ślubnych. Anna i Marcin to wspaniała para, byli bardzo radośni podczas sesji ślubnej.  Mieli własną inicjatywę (przede wszystkim, gdy chodziło o pocałunki :). Spędziliśmy 2 godziny razem. Cieszymy się że wstaliśmy tak wcześnie rano i, że udało nam się do tego namówić parę. Ta sesja, jak i para były na pewno warte obudzenia przed świtem, czego w zasadzie nikt nie lubi. Jest to najlepszy okres czasu w ciągu dnia, ponieważ poranne światło jest najpiękniejsze.

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu niewielką część zdjęć, które wykonaliśmy podczas tej sesji. Jesteśmy przekonani, że zdjęcia wykonane są bardzo dobrym pomysłem i dobrą w fotografii ślubnej  jaką możemy dać innym fotografom ślubnym.

 

 

Fotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa Wolaphotographer-for-wedding-london233-900x599Fotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa Wolaphotographer-for-wedding-london238-900x599Fotografia ślubna Stalowa WolaFotografia ślubna Stalowa Wola

Share Post :

More Posts

Leave a Reply