Fotografia ślubna Tarnobrzeg – Zdjęcia grupowe

Fotografia ślubna Tarnobrzeg

 

Fotografia ślubna Tarnobrzeg – Sekret udanych zdjęć grupowych

Zdjęcia grupowe są jednymi z najważniejszych ujęć ślubnych. Czasami są to jedyne zdjęcia rodzinne jakie para młoda posiada. Dlatego są one bardzo ważne zarówno dla pary młodej jak i dla ich rodzin. Każdy album ślubny musi je zawierać, są jego nieodzownym elementem. Trudno sobie wyobrazić album ślubny bez tych zdjęć.

fotografia ślubna Tarnobrzeg

Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że zdjęcia grupowe wcale nie są trudne. My fotografowie ślubni wiemy, że jest inaczej. Jest to bardzo odpowiedzialna praca. Musimy wykonać kilka zdjęć z najbliższą rodziną, z druhnami, z drużbami, później z dalszą a na koniec wszystkich gości. Wszystko wydaje się proste, ale skąd mamy wiedzieć jak wygląda rodzina panny młodej a jak panna młodego? I tu pojawiają się problemy. Aby ich uniknąć należy wcześniej spotkać się z parą młoda i omówić tą kwestię. Niezawodnym rozwiązaniem jest poproszenie pary młodej aby wybrała jednego członka z rodziny na naszego asystenta, który zna rodziny pary młodej. W znaczy sposób ułatwi nam to pracę.

 

fotografia ślubna Tarnobrzeg

Najlepszym miejscem na spotkanie jest dom weselny. Możemy od razy zaplanować gdzie ewentualnie możemy takie zdjęcia wykonać. Jest to bardzo pomoce zwłaszcza kiedy para chce zdjęcia grupowe wszystkich gości. Zdjęcie to jest czasami bardzo trudne do wykonania, powodem jest zazwyczaj brak miejsca. Z doświadczenia wiem, że najlepszym miejscem są schody, ale czasem są niewystarczająco szerokie i co wtedy. Nie załamuj się możesz wykonać zdjęcie stojąc na schodach. Przykład poniżej:fotografia ślubna Tarnobrzeg

Dlatego tak bardzo ważne jest to spotkanie. Pozwala ono ograniczyć poźniejszy stres związany z wykonywaniem tych zdjęć.

I jeszcze jedna bardzo ważna uwaga, zawsze proście parę o przesłanie listy zdjęć grupowych. Pozwala ona na wcześniejsze zaplanowanie miejsca i czasu na zrobienie tych zdjęć. Dodatkowo dzięki tej liście unikniemy późniejszych problemów związanych z brakiem jednego czy dwóch zaplanowanych zdjęć grupowych.

Mam nadzieje, że teraz już nic nie stanie na przeszkodzie fotografa ślubnego w wykonaniu zdjęć grupowych.Teraz juz możemy się skupić tylko na naszej pracy-na robieniu zdjęć :).

 

 

Share Post :

More Posts

Leave a Reply