NASI KLIENCI O NAS 

Uwielbiamy spędzać czas z naszymi klientami i jesteśmy niezwykle wdzięczni, że pozwolili nam fotografować ich w najcudowniejszym dniu, jakim jest dzień ślubu. Ich opinia o naszej pracy jest dla nas poprostu najważniejsza.

photographer-for-wedding-london230-1600x1200

Wspaniała para fotografów, profesjonalne podejście do pracy, – to tylko kilka słów, którymi możemy wyrazić podziękowanie za cudowną pamiątkę. Jedne z ważniejszych chwil dla nas w życiu zostały uwiecznione w tak wspaniały sposób. Każde zdjęcie z osobna jest wyjątkowe, a razem tworzą niesamowity klimat. W wolnych chwilach wracamy do albumu i przeżywamy to wszystko jeszcze raz.

Pozdrawiamy i Dziękujemy Ania i Marcin

1281-1600x1200

Monikę i Piotra poznaliśmy na ślubie naszych przyjaciół i byliśmy pod wielkim wrażeniem ich stylu. Dlatego byliśmy bardzo szczęśliwi, że będą również fotografować nasz ślub. Od samego początku do końca byliśmy zadowoleni ze współpracy z Umbrella Studio. Uwiecznili wspaniałe momenty, nawet wtedy, gdy nie zdawaliśmy sobie sprawy z ich obecności. Mają unikalne i bardzo artystyczne sposoby wykorzystania światła i odbić. Byliśmy pod wrażeniem, jak wielką frajdę sprawia im praca i jak dużo czasu nam poświęcili. Sprawili, że staliśmy się częścią ich procesu twórczego i świetnie się przy tym bawiliśmy. Byli profesjonalni, ale równocześnie nie było między nami dystansu. Chcielibyśmy polecić ich jako fotografów ślubnych każdemu, kto chciałby, aby jego zdjęcia ślubne były inne i specjalne.

Jon i Daisy (tłumaczenie z j.ang)

wedding-photographer-feltham351-1600x1200

Nasz ślub był najważniejszym wydarzeniem w naszym życiu i chcieliśmy , aby był naprawdę idealny i magiczny. Po długich debatach i poszukiwaniach wreszcie zdecydowaliśmy się na Piotra i Monikę i była to nasza najlepsza decyzja w życiu! Naprawdę nie moglibyśmy chcieć więcej. Monika i Piotrek są bardzo profesjonalni ale jednocześnie przemiłymi osobami. Nie wiemy jak udało im się pozostać niemalże niewidzialnymi i jednocześnie uchwycić wszystkie ważne momenty. Nie czuliśmy jakiejkolwiek presji podczas sesji a zdjęcia są przepiękne. Nie możemy wyrazić słowami jak wdzięczni jesteśmy za waszą pracę.

Edyta i Julien

98-900x600-1600x1200

Dziękujemy Wam bardzo za wspaniałe zdjęcia. Jesteśmy wniebowzięci! Uchwyciliście naszą miłość i piękno tego dnia.

Krystal i Calvin (tłumaczenie z j. ang.)

0090-1-1600x1200

Nasz ślubny album został właśnie dostarczony z Krakowa do Brystolu i jest przepiękny. Niesamowity, szczęśliwy dzień uwieczniony przez niesamowitych fotografów. Nie możemy się doczekać by wracać do tych zdjęć w przyszłości. Ściskamy was mocno!

Steve i Becky (tłumaczenie z j.ang.)

wedding-photographer-surrey-121-1600x1200

Zobaczyliśmy zdjęcia zrobione przez Piotra i Monikę i musimy powiedzieć, że ZAKOCHALIŚMY SIĘ W NICH!! Piotr i Monika są fantastyczną parą, która uchwyciła wszystkie momenty w niezwykły sposób i sprawiła, że wyglądaliśmy niesamowicie!!! Nie możemy doczekać się, aż pokażemy je naszym znajomym i rodzinie. Jesteśmy tak szczęśliwi, że za chwilę znów będziemy je oglądać!!

Aak i Rahul (tłumaczenie z j.ang.)

88-1600x1200

Niesamowite zdjęcia. Uchwyciliście najwspanialsze momenty naszego ślubu. Jesteśmy wam niesamowicie wdzięczni. Dziękujemy bardzo!”

Dipali i Tommy (tłumaczenie z j.ang.)

1531-1600x1200

Absolutnie uwielbiamy zdjęcia, które dla nas zrobiliście. Są dokładnie takie o jakich marzyliśmy. Album jest również wspaniały. Dziękujemy wam bardzo! 

Liane i Andreas (tlumaczenie z j. ang.)

surrey-wedding-photographer2090-1600x1200

Pasja i profesjonalizm w czasie dnia ślubu i na sesji plenerowej. Wspaniała współpraca. Zdjęcia są dokładnie takie o jakich marzyliśmy a album fotograficzny zrobił absolutną furrorę wśród rodziny i znajomych. Z głębi serca dziękujemy wam Moniko i Piotrze. Wszystkim którzy szukają fotografa na ślub polecamy usługi Umbrella Studio – są najlepsi.

Magda and Damian

wedding-photographer-surrey-114

Dziękujemy Wam za wspaniałe zdjęcia. Wszystkie one są perfekcyjne i będziemy mieli ogromny kłopot wybrać te, które mają trafić do naszego albumu. Dziękujemy Wam za waszą ciężką pracę. Jesteście niesamowici. 

Elina i  Andriej (tlumaczenie z j. ros.)

wedding-photographer-london-shanila-nainik160-1600x1200

Chcielibyśmy podziękować wam za wasze profesionalne usługi. Czujemy się wyróżnieni, że nasz skromny ślub znalazł się na waszym blogu. Stworzyliście dla nas wspaniałą pamiątkę. 

Shanila i Nainik

Więcej opinii o nas i naszej fotografii znajdziecie tu:

wp351416ae 06 - Opinie

Call us:

07512277290

Umbrella Studio Wedding Photography

Surrey, London & Rest of UK